Tuesday, 25 June 2013

Selena Gomez w Polsce?

Witajcie kochani. Jeśli lubicie/kochacie/uwielbiacie np, Selenę Gomez  i chcielibyście żeby przyleciała do Polski będziecie mieć poniżej informację co musicie następnie zrobić:

Bardzo ważna jest sprzedaż płyt artystów w danym kraju. Jeśli dobrze sprzedaje się ona np, w Niemczech to gwiazda przyjeżdża na koncert do właśnie tam. Więc zbierajcie pieniążki i kupujcie płyty  Seleny. Jeśli sprzedaż płyt wzrośnie,ale będzie BARDZOO wysoka jest możliwość, że wytwórnia danej gwiazdy, bądź organizatorzy koncertów zauważą nasz kraj. NAJWAŻNIEJSZA JEST JEDNAK WYTWÓRNIA tych sławnych osób, zajmie się ona jego promocją w Polsce. Jest to UNIVERSAL MUSIC POLSKA. Wystarczy, że napiszecie masę emaili do tej wytwórni z propozycją żeby Selena wystąpiła w Polsce.  Najwięcej zależy od UNIVERSALA, więc piszcie właśnie tam!!! Niech nie pisze tylko jedna osoba, stwórzcie grupy, strony tylko po to by połączyć swoje siły i aby napisało do tej wytwórni ponad 100 osób. Universal czyta każde e-maile, jednak nie odpowiada na wszystkie bo ma ich naprawdę dużo!! Podaję, więc e-maila do wytwórni :


universal@universalmusic.pl


Jest jeszcze jedna ważna sprawa dotycząca już bezpośrednio o koncert jaki chcecie powalczyć. Jest kilka agencji koncertowych, które zaprosiły już niejedną wielką gwiazdę!! Kolejną rzeczą, którą musimy zrobić jest pisać bardzo dużo e-maili do tych agencji ( starajcie się pisać poważne rzeczy, dlaczego chcielibyście ją w Polsce, nie piszcie, że  ma fajne włosy itp, tylko, że np. strasznie dużo osób w Polsce ją lubi, że jest bardzo zdolną artystką ,kogo chcielibyście zobaczyć w Polsce itd).  Gdy agencje te zobaczą, że jest duże zainteresowanie danym artystą , a sprzedaż /jej płyt będzie również doskonała- z ogromną przyjemnością pomogą nam spełnić nasze marzenia i będzie to możliwe. No można by tak powiedzieć, że będzie to osiągnąć nieosiągalne. Wiele ludzi robi np, fan cluby typu: "My chcemy Selenę Gomez w Polsce"- być może któraś wytwórnia się tym zainteresuje, ale moim zdaniem szanse są raczej marne. Ogółem gwiazda np Justin Bieber nie zajmuje się tym gdzie będzie mieć koncert, to zupełnie od niego nie zależy. To go zapraszają różne wytwórnie z całego świata! Adresy emailowe do tych agencji to:

*GoodMusic info@goodmusic.com.pl
*Live Nation office@livenation.pl
*Go Ahead agencja@go-ahead.pl

KOCHANI!!! Musimy dawać o sobie znać całej Polsce!!! Piszmy go gazet młodzieżowych, kanałów radiowych, kanałów telewizyjnych typu ViVa lub MTV Polska. Pokażmy wszystkim, że na coś nas stać, że chcemy spełnić marzenia, że nie siedzimy cicho "jak mysz pod miotłą" i czekamy, aż nam się trafi. Teraz możemy osiągnąć tak wiele, trzeba tylko chcieć!!! Musimy spełniać swoje marzenia. Musimy pokazać wszystkim, że na nas warto zwrócić uwagę, że jak połączymy siły to potrafimy zdziałać naprawdę wiele i osiągnąć tzw. "pozornie" nieosiągalnie. Pamiętajcie!! jesteśmy tak silną grupą, która wspiera się nawzajem i pomaga spełniać marzenia bo z nami wszystko jest możliwe.

DO DZIEŁA!! :)

PS. KOPIUJCIE TĄ INFORMACJE I ROZSYŁAJCIE PO ZNAJOMYCH, NA BLOGI, PHOTO BLOGI GDZIE SIĘ DA!!! TO WSZYSTKO MUSI SIĘ UDAĆ, WIERZĘ W NAS!!! O TEJ AKCJI MUSI DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK NAJWIĘCEJ OSÓB!!! 


NIE POTRZEBUJEMY SKRZYDEŁ BY LATAĆ- JUSTIN BIEBER

3 comments:

  1. koffam selene gomez wysylam po fb i nk !

    ReplyDelete
  2. Wklejam to na bloga i piszę mejla do wytwórni, ona MUSI WYSTĄPIĆ W POLSCE!!!!

    ReplyDelete