Friday, 25 July 2014

Summer break

Cześć ponownie! Piszę do Was, bo chcę się z Wami pożegnać gdyż zniknę stąd na jakiś czas. Od razu mówię, nigdzie nie wyjeżdżam, będę w domu, po prostu chcę odpocząć od tego wszystkiego. Od Internetu, polityki, muzyki. Chciałabym np, zamiast siedzenia przy komputerze poczytać jakąś książkę. Nie będę również dostępna na żadnych z portali typu facebook, twitter, ask i przede wszystkim telefon. Jeśli macie coś ważnego piszcie na  agnesmalinowsky@wp.pl !! Nie chciałam odejść bez pożegnania, bo tak nie wypada stąd jestem tu...
Niestety nie potrafię sprecyzować kiedy tutaj wrócę, prawdopodobnie za 2 tygodnie. Chcę być w pełni zdrowym człowiekiem, zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli będzie już wszystko ok i pod kontrolą to do Was wrócę. Będę tęsknić!! 

Hello again! I write to you because I want tell you "good bye for some time".  I will be in home, but I need to relax. I want read a lot of books. I don't go on facebook, twitter, ask and my telephone. If you must write, you write on my email adress:
agnesmalinowsky@wp.pl !! I don't know, when I will back. I think, that for two weeks. I want be healthy person and if will be ok, I will back... I will miss you! 

Привет снова! Я пишу, чтобы сказать вам "до свидания" на некоторое время. Я буду дома, но мне нужно время для отдыха, и для того, чтобы прочесть кучу книжек. Я не буду ходить на фейсбук, твиттер, Ask и даже не буду брать трубку телефона. Если вам нужно со мной связаться, пишите на мою электронную почту: agnesmalinowsky@wp.pl!!! Я не знаю, когда именно вернусь - думаю, что через две недели. Я хочу вернуться отдохнувшей и здоровой, и если это удасться, я вернусь. И я буду по вам скучать!!!

7 comments:

 1. świetny blog, dodaje do ulubionych :)

  zapraszam na www.amandabratek.blogspot.com

  oraz:

  https://www.youtube.com/watch?v=UM_59YeWUZM

  https://www.youtube.com/watch?v=pGD3wHDHUog

  ReplyDelete
 2. Czasem trzeba zrobić sobie taką przerwe L(

  indyjskipalisander.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak w moim przypadku jest bardzo potrzebna :)

   Delete
 3. Ty masz takie przerwy co miesiąc, więc żadna nowość.
  A tak swoją drogą to miałaś nie korzystać z fejsa, a kilkanaście minut temu skomentowałaś post Oli Jabłonce ;))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Co miesiąc??? Zastanów się co piszesz. Co do facebooka,jak zawsze się złamałam :) ale na 2 dni wyłączyłam zasięg :) wchodzę tylko tam gdzie jestem w stanie wejść, gdyż jestem z telefonu. Na blogu mogę skomentować coś, napisać notkę, aczkolwiek zdjęć już nie mogę dodać...

   Delete
 4. Z tymi przerwami co miesiąc to akurat prawda

  ReplyDelete