Tuesday, 19 August 2014

WYGRANA W KONKURSIE+OUTFIT

Cześć Kochani! Wczoraj wygrałam konkurs. Nagrodą był wywiad!!! AAA! Dziękuje wszystkim, którzy na mnie głosowali, to bardzo wiele dla mnie znaczy i będę pamiętać kto pomagał mi spełniać marzenia ;) 
Postanowiłam pokazać Wam tutaj ten wywiad, abyście mogli lepiej mnie poznać. Miłego czytania!! 

1.Co Cię zainspirowało do założenia bloga? 
KIEDYŚ ZOBACZYŁAM BLOGA HONORATY SKARBEK, PRZECZYTAŁAM PRAWIE WSZYSTKIE POSTY, BARDZO MI SIĘ TO PODOBAŁO, GDYŻ ZROZUMIAŁAM JAK ŁATWO MOŻNA UWOLNIĆ DUSZĘ, POPRZEZ SAMO PISANIE. POZA TYM MÓJ DOBRY KOLEGA, KTÓRY JEST JUŻ NIESTETY W LEPSZYM ŚWIECIE ZAPROPONOWAŁ MI WSPÓLNE PROWADZENIE BLOGA O DODZIE. PO JAKIMŚ CZASIE ZROZUMIAŁAM, ŻE PISANIE KAŻDEGO POSTA SPRAWIA MI OGROMNĄ PRZYJEMNOŚĆ, WIĘC POSTANOWIŁAM ZAŁOŻYĆ BLOGA. TERAZ JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE GO MAM BO WIEM, ŻE JEST MIEJSCE GDZIE ZAWSZE MOGĘ WRÓCIĆ. 

2.Jakiej jest tematyki? 
OBECNIE MÓJ BLOG JEST GŁÓWNIE O MOICH MODOWYCH POCZYNANIACH, ALE NIE CHCĘ BY TO BYŁ BLOG TYLKO O TYM JAK SIĘ UBRAŁAM W DANY DZIEŃ, ILE ZA CO ZAPŁACIŁAM, GDZIE KUPIŁAM DANĄ RZECZ. STYL JEST EMOCJONALNY, WIĘC TREŚĆ MOJEGO BLOGA TEŻ JEST O SYTUACJACH W ŻYCIU, CO W DANEJ CHWILI CZUJĘ. PRZEZ NIEŚMIAŁOŚĆ W ŚWIECIE REALNYM JESTEM CZĘSTO ŹLE INTERPRETOWANA, STĄD TEŻ NA BLOGU CHCĘ POKAZAĆ WAM PRAWDZIWĄ "MNIE"JAKĄ JESTEM W RZECZYWISTOŚCI. STARAM SIĘ PROMOWAĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ, POMOC INNYM-PRZEDE WSZYSTKIM DOBRO, A WYELIMINOWAĆ NIENAWIŚĆ, Z KTÓRĄ PRZEZ OSTATNIE LATA MUSIAŁAM WALCZYĆ. PISZĘ DO LUDZI, ŻE WARTO JEST SPEŁNIAĆ MARZENIA I JEŚLI W NIE WIERZYMY TAK OD SERCA, NA PEWNO SIĘ SPEŁNIĄ. WSZECHŚWIAT TYLKO CZEKA BY POCHWYCIĆ TO CZEGO PRAGNIEMY I STWARZAĆ SYTUACJE, KTÓRE POMOGĄ NAM W SPEŁNIANIU MARZEŃ. 

3. Jak długo prowadzisz bloga? 
BLOGA PROWADZĘ JUŻ PONAD ROK.

4. O czym był Twój pierwszy post i kiedy go dodałaś? 
MÓJ PIERWSZY POST DODAŁAM 29 MAJA 2013 ROKU I BYŁ ON WPROWADZAJĄCY. KRÓTKO PRZEDSTAWIŁAM O CZYM BĘDZIE MÓJ BLOG. 

5. Czy ktoś Ci pomagał przy wyglądzie bloga? Jeśli nie, opowiedz o tym w jaki sposób go tworzyłaś. 
TAK Z POCZĄTKU POMAGAŁ MI MÓJ DOBRY KOLEGA, Z KTÓRYM TAK JAK WCZEŚNIEJ WSPOMNIAŁAM ROZPOCZĘŁAM WSPÓŁPRACĘ NA BLOGU O DODZIE. 

6.Czy ktoś pomagał Ci w pisaniu? 
NIE, NIKT NIGDY NIE POMAGAŁ MI W PISANIU. ZAWSZE WIEDZIAŁAM O CZYM PISAĆ BO KOCHAŁAM TO ROBIĆ...JESTEM BARDZO EMOCJONALNĄ OSOBĄ, WIĘC JESZCZE NIGDY MI SIĘ NIE ZDARZYŁO, ŻE NIE WIEDZIAŁAM O CZYM BĘDZIE NOTKA. 

7.Opowiedz, jak kształtował się Twój styl pisania. 
NA POCZĄTKU PISAŁAM TYLKO BY UWOLNIĆ DUSZĘ, PROSTO, BEZ ŻADNYCH TRUDNYCH SŁÓW, ACZKOLWIEK KIEDY ZACZĘŁAM INTERESOWAĆ SIĘ DZIENNIKARSTWEM MÓJ ZASÓB SŁÓW NIECO SIĘ POWIĘKSZYŁ. ZACZĘŁAM PISAĆ ARTYKUŁY DO RÓŻNYCH STRON, W SZKOLE PISAŁAM WYPRACOWANIA NA 3 STRONY I NA BLOGU RÓWNIEŻ ODCZUŁAM POTRZEBĘ UŻYWANIA NIECO BARDZIEJ SKOMPLIKOWANYCH SŁÓW. 

8. Czy pisanie to Twoja pasja, czy może sposób na popularność? 
TROCHĘ TRUDNO MI NA TO PYTANIE ODPOWIEDZIEĆ. Z JEDNEJ STRONY KOCHAM PISAĆ OD KIEDY PAMIĘTAM, LUBIĘ ROBIĆ ZDJĘCIA PO CZYM WSTAWIAĆ JE NA BLOGA, SZERZYĆ DOBRO, A Z DRUGIEJ ZAŚ STRONY OD DZIECKA ŚNIĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIE W KIERUNKU PIOSENKARKI I SKRZYPACZKI. CZUJĘ, ŻE JESTEM CORAZ BLIŻEJ SWOJEGO CELU,ACZKOLWIEK NA RAZIE NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ O JAKIEŚ POPULARNOŚCI. POWIEDZIAŁABYM, ŻE SPOSÓB NA POPULARNOŚĆ TEŻ. 

9. Jaki masz stosunek do blogowej popularności? 
CIESZĘ SIĘ, ŻE WIELE OSÓB WYPROMOWAŁO SIĘ NA SWOICH BLOGACH, ACZKOLWIEK TERAZ KIEDY BLOGÓW JEST WIĘCEJ TRUDNO JEST SIĘ "WYBIĆ". WYDAJE MI SIĘ, ŻE POWINNO SIĘ ZNALEŹĆ POMYSŁ NA SIEBIE, A TO KLUCZ DO POPULARNOŚCI. 

10. W jaki sposób zaczęłaś się początkowo reklamować i jakie miało to skutki? 
NA POCZĄTKU KOMENTOWAŁAM BLOGI INNYCH,A W ZAMIAN DOSTAWAŁAM KOMENTARZE TYPU "FAJNY BLOG, ZAPRASZAM DO SIEBIE". POTEM ZACZĘŁAM PISAĆ DO ZWYKŁYCH LUDZI NIEMAJĄCYCH BLOGA I W TEN SPOSÓB DO DZIŚ GRONO MOICH CZYTELNIKÓW RÓWNIEŻ SIĘ POSZERZA. DOSTAŁAM SIĘ RÓWNIEŻ DO GAZETY BRAVO GIRL CO MI DUŻO POMOGŁO, A REDAKCJI BARDZO DZIĘKUJĘ. 

11. Czy na Twoim blogu przeważają zdjęcia czy może tekst? 
WIESZ TRUDNO POWIEDZIEĆ. JA STARAM SIĘ BY BYŁO DUŻO ZDJĘĆ JAK I TEKSTU, ALE TAK JAK WSPOMNIAŁAM WCZEŚNIEJ KOCHAM PISAĆ, WIĘC CZĘSTO ZDARZA SIĘ, ŻE PRZEWAŻA TEKST. 

12. Ile czasu średnio zajmuje Ci napisanie posta? 
KAŻDY MÓJ POST JEST POWAŻNIE PRZEMYŚLANY. NAJPIERW PISZĘ TO NA KOMPUTERZE W NOTATNIKU, POTEM STO RAZY CZYTAM, ZMIENIAM NIEKTÓRE WYRAZY, KTÓRE NIE PASUJĄ STYLISTYCZNIE. JAK JUŻ WSZYSTKO GRA ZACZYNAM PRZEKŁADAĆ NA JĘZYK ANGIELSKI, PO CZYM ODDAJĘ KOLEŻANCE DO SPRAWDZENIA. NASTĘPNIE OBRABIAM SAMA ZDJĘCIA, PO CZYM WRZUCAM NA BLOGA,WIĘC PISANIE POSTA ZAJMUJE MI OK 1-2 GODZIN. 

13. Czy zwracasz uwagę na komentarze i/lub odpowiadasz na nie? 
OCZYWIŚCIE, ŻE ZWRACAM. PO TO TEZ MAM OPCJĘ BY AKCEPTOWAĆ KOMENTARZE. CZYTAM WSZYSTKIE I STARAM SIĘ ODPOWIADAĆ KOMUŚ KTO ZACZĄŁ DYSKUSJĘ, CZEGOŚ POTRZEBUJE LUB ZWYCZAJNIE MA DO MNIE PYTANIE. 

14.Jaki najmilszy komentarz dostałaś?
KTOŚ KIEDYŚ NAPISAŁ, ŻE JESTEM NIEZWYKŁĄ OSOBĄ. TRZYMA KCIUKI ZA MOJĄ KARIERĘ I CHCE BYM ZAWSZE BYŁA SZCZĘŚLIWA. TO CHYBA TAKI JEDEN Z NAJPIĘKNIEJSZYCH, KTÓRY MNIE WZRUSZYŁ. 

15. Czy spotkałaś się z krytyką? Jak ja przyjęłaś? 
TAK BARDZO CZĘSTO SPOTYKAM SIĘ Z KRYTYKĄ. NA POCZĄTKU BARDZO SIĘ NIĄ PRZEJMOWAŁAM, ALE Z CZASEM UODPORNIŁAM SIĘ I SZCZERZE POWIEDZIAWSZY CIESZĘ SIĘ JAK KTOŚ NAPISZE MI, ŻE ZA BARDZO PODNOSZĘ GŁOWĘ DO ZDJĘĆ, NATOMIAST CHAMSKĄ KRYTYKĘ W OGÓLE NIE BIORĘ POD UWAGĘ. TO LUDZIE, KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY ZE SOBĄ, I TAK NAPRAWDĘ TO ONI SOBIE NIE RADZĄ. SZANUJĘ ICH-KOCHAM MOICH HEJTERÓW, MOŻE TO ZABRZMI DZIWNIE ALE ONI NIE RADZĄ SOBIE Z CZYMŚ, TAK BARDZO CHCIAŁABYM IM POMÓC, TAK BARDZO CHCIAŁABYM BY WSZYSCY LUDZIE NA ŚWIECIE BYLI SZCZĘŚLIWI. 

16. W jaki sposób czytelnicy motywują Cię do pisania i czy jest Ci to potrzebne? 
BARDZO JEST MI TO POTRZEBNE. OD LAT WALCZĘ Z NISKĄ SAMOOCENĄ , WIĘC JEŚLI USŁYSZĘ PRZYCHYLNY KOMENTARZ CZUJĘ, ŻE WŁAŚNIE DZIŚ MOGĘ ZNISZCZYĆ SWOJE KOMPLEKSY I POKOCHAĆ SAMĄ SIEBIE. KOCHAM KOMENTARZE TYPU "TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI", "CHCĘ BYŚ ZAWSZE BYŁA SZCZĘŚLIWA" LUB " TO SUPER, ŻE POMAGASZ." 

17. Gdzie szukasz pomysłów? 
POMYSŁY BIORĄ SIĘ Z MOJEJ GŁOWY. MAM ARTYSTYCZNĄ DUSZE. NIE OGLĄDAM ŻADNYCH STRON O MODZIE, NIE PODPATRUJE POMYSŁÓW OD GWIAZD,ALE SĄ OSOBY, KTÓRE OBSERWUJE....TO ZWYKLI LUDZIE. W KAŻDYM DRZEMIE COŚ NIESAMOWITEGO, WIĘC I KAŻDY Z NICH MA SWÓJ JEDYNY I NIEPOWTARZALNY STYL. 

18. O czym był Twój (Twoim zdaniem) najbardziej udany post?
HAHA, DUŻO ICH BYŁO. CHYBA POST O WYPADZIE NA KRETĘ. 

19. Jakie masz plany na przyszłość związane z blogowaniem?
PISAĆ O MODZIE, ALE TROCHĘ W INNYM STYLU, BARDZIEJ ZAKRĘCONYM. ZAWSZE PISAĆ EMOCJONALNIE I ROBIĆ WSZYSTKO BY ŚWIAT NIE ZABIŁ WE MNIE WRAŻLIWOŚCI. ALE CHCIAŁABYM TEŻ BYĆ ARTYSTKĄ, KTÓRA NA BLOGU PRZEDSTAWIA SWOJĄ MUZYKĘ. 

20. Co byś zrobiła gdyby takie blogerki jak Macademian Girl czy Margaret zaproponowałyby Ci współpracę w blogowaniu? 
Z PRZYJEMNOŚCIĄ BYM SIĘ ZGODZIŁA. JESTEM ICH FANKĄ. KOCHAM ICH STYL, JEST TAKI INNY, WIDAĆ, ŻE LUBIĄ SIĘ WYRÓŻNIAĆ, A TO NAJBARDZIEJ UWIELBIAM U BLOGEREK. 

ZAPRASZAM NA BLOGA: http://misiayou97.blogspot.com/
Chciałabym żeby każdy wziął sobie do serca moje słowa, a każdy hejter wziął sobie do serca pogrubione słowa z 15 pytania. ;) 

Teraz outfit z dzisiaj: Pozdrawiam i życzę miłego dnia!! :)

15 comments:

 1. 1. MUSISZ WSZYSTKO PISAĆ Z WIELKICH LITER?
  2. Wygralaś niesłusznie, bo niektórzy dodawali po kilka komentarzy z jednego konta, że powinnas wygrać, a z każdego konta może być oddany max 1 głos.
  3. Wielki mi wywiad, przez jakąś zwykłą dziewczynę, której blog nie jest jakiś popularny ani nawet ciekawy.
  4. Gdyby nie ruszala Cię krytyka to byś dodawala każdy komentarz, a nie wybrane.

  Nie pozdrawiam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Komentarz od jednej osoby, jeśli był napisany kilka razy był liczony jako jeden.
   Dla jednego ciekawy dla drugiego nie- life kochana ;)
   A co nie dodaje? z tego co widzę dodaje każdy, wiec w czym masz jeszcze problem? ;)

   Delete
 2. Kolor kurtki nie pasuje zarówno do bluzki jak i tego co masz na szyi. "Bloggerka modowa" hahahahahah

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha ja jestem blogerka life stylowa nie modowa :)

   Delete
 3. Już te spodnie widziałam w innym Twoim outficie ;-) Sa mega :D
  Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje wywiadu ze mną :D
  pozdrawiam ;*

  Miśka

  ReplyDelete
 4. Gratulacje Aniołku coraz ciekawszy jest Twój blog - serdecznie pozdrawiam - nie przejmój się negatywnymi komentarzami - one są potrzebne by iść do przodu

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziekuje !! Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy :)

   Delete
 5. Wygladasz jakbyś była bezdomna.

  ReplyDelete
  Replies
  1. jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz komentarzy i nie hejtuj

   Delete
 6. Nie lubię Twojego bloga, więc mam problemy ze sobą? Dzięki. Na pewno pomożesz mi poradzić sobie z moim nieszczęśliwym i pełnym zazdrości życiem dzięki swojej nieskończonej dobroci i miłości do świata.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie ;) Zacznij czytać ze zrozumieniem ;) jeśli nie lubisz bloga ok ;) to proszę Cię nie wchodz bo widzę ze coś cie tutaj ciągnie ;)
   Jeśli ktoś mnie obraża, o to chodzi ;)

   Delete
 7. :-) bardzo fajne odpowiedzi :-) ciekawe info :-)
  Może wspólna obs? zacznij i daj u mnie znać:

  http://nataliazarzycka.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Bardzo ładnie wyglądasz:) Odpowiedzi wyczerpująco długie, ale ciekawo pisane i da się z chęcią przeczytać:)
  Dziękuję za obserwację u mnie i obserwuję:)
  Pozdrawiam:*
  http://young-life-and-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete