Friday, 6 March 2015

DAMY RADE - JESTEŚCIE NA TAK CZY NIE

Witajcie!! Widzieliście już najnowszy teledysk Honoraty Skarbek Honey pt. "Damy Radę" :) Jeśli nie to zapraszam do posłuchania i pooglądania tutaj: 
Szczerze? Nie podoba mi się :( Jeśli chodzi o głos jest ok, to samo piosenka wpada w ucho. Ale mimo, że mam tylko 15 lat, uważam, że ta piosenka jest naprawdę dziecinna. Poza tym te wyginanie w tym teledysku, tyłek (przepraszam za wyrażenie). Szału nie ma. Nie życzę jej źle, aczkolwiek uważam, że ciężko jej się będzie przebić nawet z taką promocją jaką posiada. Damy Rade to piosenka jak 1 milion innych w Europie. Nastały czasy, gdzie trzeba pokazywać coś innego, bo za duża konkurencja, by robić ciągle tak podobne pod względem muzycznym piosenki. To już chyba jej czwarta, gdzie jest mnóstwo wypełniaczy typu oooo :) wypełniacz, wypełniaczem, ale myślę, że trzeba to robić z umiarem!! 
Poza tym słucham teraz muzyki lat 60, 80 czy 90 i przyznam, że dzisiejszym artystom trochę daleko, do artystów lat 80 gdzie trzeba było potrafić grać i śpiewać (zero elektroniki). Teraz wszyscy idą na łatwiznę :P Choć bywają artyści, którzy próbują tworzyć coś naprawdę fajnego, aczkolwiek nie są prawie dopuszczani do tego wielkiego świata, co jest meega przykre... 

Honey idziesz złą drogą. Twoja piosenka Runaway -MISTRZ !! :) Piękne długie włosy, plener...Honka proszę Cię wróć!! 
Ale Honorata to dobra dziewczyna...jest tylko trochę zagubiona. Ma bardzo miłą i pomocną mamę. Pozdrawiam serdecznie!! Mam nadzieję, że Honey w końcu się odnajdzie...Bo ma talent, ale nie potrafi go wykorzystać. 

Wy co sądzicie o klipie? :)