O MNIE

Agnieszka Malinowska - 18 lat. 
-----
Urodziłam się i mieszkam w Tarnowskich Górach.
W wieku 4 lat zaczęłam uczęszczać na lekcje gry na skrzypcach. W wieku 10 lat zaczęłam uczyć się śpiewu w Opolskim Studiu Piosenki. Gram również na gitarze i keyboardzie. 
W 2014 roku zauważył mnie polski muzyk i producent Martin Tigermaan (bardzo znany w latach 90. , przyjaciel i współpracownik znanego w całej Europie artysty Marka Bilińskiego).  Rozpoczęliśmy współpracę. Nie dokończyliśmy, jednak planujemy ją w najbliższym czasie skończyć. Interesuję się również dziennikarstwem. Od najmłodszych lat piszę. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęłam w wieku 14 lat pisząc na nieistniejącym już portalu Radio Róża. Rok później swoje artykuły publikowałam na takich portalach jak: parezja.pl, ndie.pl, polskaracjastanu.com (nie istniejący już portal). 

W 2016 roku rozpoczęłam swoją pracę na portalu Blasting News. Opublikowałam tam kilka artykułów w języku polskim i dwa w języku angielskim. Pracowałam również na portalu plotkarskim Flesik (napisałam tam ponad 400 plotek)

Wraz ze znanym z gazety "Angora" dziennikarzem śledczym Leszkiem Szymowskim napisałam artykuł o zakazanych świętach, który ukazał się na łamach gazety Najwyższy Czas, której założycielem jest Janusz Korwin Mikke. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_SzymowskiOd 2015 roku jestem wolontariuszką w Fundacji Estera (Prezes - Miriam Shaded).

W 2016-2017 roku byłam stażystką europosła Janusza Korwin Mikkego w Europarlamencie.W 2018 roku zostałam zauważona przez Marco Santiego belgijskiego polityka,który spotkał się m.in. z prezydentem Syrii Assadem: 
------W maju 2016 roku wraz z partią Wolność Gliwice i działaczem tarnogórskim Łukaszem Dudkiem (założyciel portalu: http://tarnowskieg.pl/redakcja/ )  zorganizowałam spotkanie otwarte z udziałem Janusza Korwin Mikkego w Tarnowskich Górach. Piszę w Gazecie Wieczór Warszawski. Przeprowadziłam też kilka wywiadów z takimi artystami jak: Gosia Andrzejewicz, Nicco,  Aleksandra Gintrowska (krewna znanego artysty Przemysława Gintrowskiego.), a także z politykiem Januszem Korwin Mikkem.  

LINKI: 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tigermaan
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Bili%C5%84ski
https://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Korwin-Mikke
https://pl.wikipedia.org/wiki/Miriam_Shaded
https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandra_Gintrowska
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gosia_Andrzejewicz
https://en.wikipedia.org/wiki/Nicco
---------
https://wolnosc.pl/z-kazda-chwila-kurczy-sie-twoja-wolnosc/
http://korwin-mikke.pl/
http://fundacjaestera.pl/pl/
------------

https://ndie.pl/author/agnieszka-malinowska/
https://parezja.pl/author/agnes/
Miriam Shaded - artykuł po angielsku
Miriam Shaded artykuł w języku polskim

Mój artykuł na stronie Miriam Shaded (70 tyś polubień do strony) 
3 comments:

  1. Zaakceptuj prosze moje zaproszenie na fb
    FanAgnes :)
    chce z tb porozmawiac o tylu rzeczach :)

    ReplyDelete
  2. Agnes, I wrote you on facebook. Read

    ReplyDelete