Sunday, 5 June 2016

Cześć :)

Cześć!!! Powracam do Was po kilku miesiącach. Przez ten czas tak wiele się wydarzyło, że ciężko mi to będzie wszystko zmieścić w jednej notce. Postaram się, więc to skrócić. Czuje się świetnie. Mam teraz naprawdę cudowny czas i takie właśnie chwile utwierdzają we mnie to, że marzenia naprawdę się spełniają. Muszę przyznać, że wszystko co kiedyś miałam gdzieś daleko w swoich planach, marzeniach, obecnie zaczyna się ziszczać. Wiem, że przede mną bardzo długa droga, ale strasznie wzrusza mnie to, że te rzeczy, które jeszcze rok temu były dla mnie niemożliwe dziś są na wyciągniecie ręki. 

W poprzednich notkach chwaliłam się Wam o moich dziennikarskich poczynaniach. Pisałam już jako wolontariusz na wielu stronach od plotkarskiej flesik.com do politycznych np. ndie.pl , blizejprawdy.pl , parezja.pl , blastingnews.com
Obecnie idę w kierunku polityki, dziennikarstwa politycznego i działalności społecznej. 
Co do dziennikarstwa politycznego to pracuję już w gazecie Twój Wieczór oraz na portalu Polska Racja Stanu. Jeszcze niedawno marzyłam o tym, by ktoś docenił moją pracę na wolontariacie, a dziś to się dzieje naprawdę. Bardzo się cieszę, że zostałam doceniona. 
Następnym tematem jest polityka, ale go poruszę szerzej w następnej notce z tego względu, iż mam Wam do pokazania wiele fajnych zdjęć :D 
Zajęłam się również działalnością społeczną. Od 6 miesięcy działam (zupełnie nieodpłatnie) w Fundacji Estera, która ściągnęła do Polski 60 prześladowanych, chrześcijańskich rodzin z Damaszku - stolicy Syrii. Prezesem fundacji jest Miriam Shaded, polka mieszkająca w Warszawie, która startowała do sejmu z list Partii Korwin zdobywając najwięcej głosów zaraz po Januszu Korwin-Mikke. 
Ponadto dla Pana Janusza również ostro działam ;) 
Utrzymywać się planuje jedynie z pracy dziennikarza, a za politykę i działalność społeczną nie chcę brać pieniędzy. Mam bardzo dużo celów i planów jeśli chodzi o politykę, ale o tym w następnym poście. 

Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia z palmiarni jeszcze chyba z marca o ile dobrze pamiętam. Ale byłam tak zajęta dziennikarstwem, że kompletnie zapomniałam o blogu i zdjęciach :D w sumie to dalej jestem tym zajęta, ale nie chcę się zajmować tylko tym. Gdybym zajmowała się tylko dziennikarstwem i polityką to bym chyba zgłupiała...jest jeszcze muzyka, która towarzyszy mi od 5 roku życia, są książki, są znajomi, więc będę musiała tak zorganizować czas by móc robić wszystko i nie zaniedbywać swoich przyjaciół. Co prawda z układaniem czasu u mnie słabo, ale będę próbować hehe. :)Pozdrawiam serdecznie wszystkich, a w szczególności mojego chłopaka ;) 
PS. Poza tym totalnie umknęła mi bardzo ważna dla mnie data 29/05 czyli trzecie urodzinki mojego bloga. Co prawda prawie 60 tysięcy wyświetleń na blogu przez 3 lata nie jest zadziwiającą liczbą, ale ja nie patrzę na liczby. Nie ma tu reklam i nie będzie. Postanowiłam jednak, że nie będę zarabiać na modzie. To jest moja pasja i robię to co lubię. Bez reklam, bez jakiś kuponów. Zwykły blog, zwykłe outfity i zwykła nastolatka. :) 

9 comments:

 1. Fajnie Kochanie że jesteś dziękuję kocham Cie bardzo Aniołku jesteś dla mnie całym światem

  ReplyDelete
 2. brzmi bardzo ciekawie, powodzenia :)
  świetne zdjęcia! i oczywiście życzę Ci jak najwięcej sukcesów zawodowych i tych związanych z prowadzeniem bloga :)

  ReplyDelete
 3. Gratuluję trzech lat :)

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Biedne dziecko... do miana dziennikarki to brakuje Ci jeszcze ogłady, wiedzy i samokrytycyzmu. Dziennikarz nie może być ignorantem, nie może nie wiedzieć kim był Olisadebe. Ksenofob, homofob i cham to nie społecznik. To małe, biedne, skrzywdzone dziecko, które jeszcze wiele się musi nauczyć...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie ma to jak oceniać drugiego człowieka po jednej/dwóch wypowiedziach.

   Delete
 5. Niemcy to dla ciebie babmbusy, Olisadebe dla ciebie to Żyd - dziecko, zajmij sie nauką,wygoogluj sobie jednak co nieco, może wtedy będa z ciebie ludzie, bo póki co, JKM ogłupia totalnie twój umysł

  ReplyDelete
 6. ty tępa ksenofobiczna dzido :)

  ReplyDelete
 7. Jak już się rozwiniesz jako ta "dziennikarka", zainwestuj w lekcje języka polskiego albo po prostu korektora, bo składnia i interpunkcja leży i kwiczy :)

  ReplyDelete
 8. "Normalna nastolatka"? Dawno przestałaś nią być.

  ReplyDelete